Вікна з теплого та холодного алюмінію

By 0
531
Вікна з теплого та холодного алюмінію

На сьогодні в будівництво все сміливіше входять вікна з теплого та холодного алюмінію. Спочатку цей матеріал активно використовували переважно в комерційному будівництві – торгових, офісних центрах, промислових будівлях, та на сьогодні ситуація кардинально змінилася – все популярнішим стає використання алюмінієвих вікон саме в житловому будівництві. Причиною цього є легкість, сучасний дизайн і при цьому міцність та надійність конструкцій.

В порівнянні з аналогічними виробами з дерева або металопластику вікна з алюмінію однозначно мають свої переваги:

  1. Більш довговічні – термін служби таких конструкцій понад 80 років;
  2. Більш стійкі до несприятливих погодних умов – не розтріскуються і не піддаються корозії;
  3. Більш пожежостійкі і не деформуються під впливом сонячного випромінювання;
  4. Не вимагають особливого догляду, адже їх вкривають стійкими до зносу порошковими фарбами.

Розрізняють холодні та теплі профільні системи, існування яких охоплює практично всю сферу застосування алюмінієвих вікон у склінні.

Вікна з холодного алюмінію використовують там, де збереження тепла не потрібно – всередині приміщень або для скління неопалювальних приміщень. Найчастіше конструкції з холодного алюмінію використовують при склінні веранд, балконів та лоджій, офісних перегородок.

З теплого алюмінію виготовляють теплі тамбури, вікна, вхідні двері, скляні вітрини та перегородки як в офісних, так і в житлових будинках.

Також алюміній активно використовують в склінні фасадів – практично всі торгові центри, сучасні офісні і бізнес-центри, банки, спорткомплекси виконані зі стійково-ригельних фасадних систем. Каркас таких будівель є надзвичайно міцним і довговічним і має сучасний, престижний і стильний вигляд.

Компанія Континент, розуміючи тенденції і напрямки сучасного розвитку віконного ринку, пропонує широкий вибір конструкцій, як з холодного так і з теплого алюмінію.

54321
(1 голос. Average 5 of 5)