Алюминиевые конструкции Copy

АЛЮМІНІЄВІ КОНСТРУКЦІЇ

АЛЮМІНІЙ СТІЙКИЙ ДО ТЕМПЕРАТУРНИХ ПЕРЕПАДІВ, АТМОСФЕРНИХ ОПАДІВ, СТІЙКИЙ ДО КОРОЗІЇ, НЕ КОНТАКТУЄ З УЛЬТРАФІОЛЕТОМ, НЕ ВИБАГЛИВИЙ У ДОГЛЯДІ, ЕКОЛОГІЧНО БЕЗПЕЧНИЙ

завод окон континент - раздвижка
РАМНІ
РОЗСУВНІ СИСТЕМИ
завод окон континент - пример работ 49
БЕЗРАМНА
РОЗСУВНА СИСТЕМА
завод окон континент - пример работ 50
ФАСАДНІ
СИСТЕМИ

Завдяки своїм властивостям алюміній зарекомендував себе як відмінна сировина для виробництва віконних конструкцій. Стійкий до температурних перепадів, атмосферних опадів, стійкий до корозії, не реагує на ультрафіолет, невибагливий у догляді, екологічно безпечний. Властивості алюмінію дозволяють виробникові створювати світлопрозорі конструкції будь-яких форм, розмірів, з різними способами відкривання. Алюмінієві вікна підходять як для житлових будинків, так і для офісів.

ПЕРЕВАГИ АЛЮМІНІЄВИХ ВІКОН І КОНСТРУКЦІЙ

довгостроковість, зберігають свої властивості протягом усього терміну експлуатації
різноманітна колірна гама​
стійкість до корозії, деформації і інших шкідливих дій навколишнього середовища​
відсутня реакція на вплив кислот, масел, газів, ультрафіолетового випромінювання
невибагливі в догляді
завдяки своїм властивостям алюмінієві вікна можуть бути будь-яких розмірів і форм, причому навіть дуже великих

Алюмінієві системи можна використовувати для створення дверей в місцях великого скупчення людей (у великих офісних будівлях, місцях громадського користування: вокзали, лікарні, школи і т.д.); завдяки своїм властивостям алюмінієві вікна вітростійкі і витривалі до атмосферних навантажень.

Алюміній в 1000 разів перевершує дерево в процесі теплопровідності

Алюмінієві конструкції в порівнянні з ПВХ системами, менше важать, зате відрізняються більшою жорсткістю.

теплий профіль

«Теплий профіль» в своєму складі містить термоізолюючу поліамідну вставку, яка розділяє зовнішню і внутрішню частини алюмінієвого профілю. Завдяки цій вставці, стіни профілю ніби розриваються і тепло не втрачається внаслідок високої теплопровідності алюмінію. Завдяки цьому виключається можливість промерзання профілю. Разом з тим поліамід не поступається алюмінію по міцності.

холодний профіль

«Холодний профіль» найкраще підходить для створення конструкцій поза опалювальною зоною, наприклад, у вітринах і балконах, в конструкціях внутрішніх перегородок і дверей. Його властивості повністю відповідають кліматичним умовам, і задовольняють запити клієнтів.

Отже,в питанні вибору світлопрозорих конструкцій варто звернути увагу на безліч факторів: клімат, рівень опалення приміщення, форма, розмір, функціональність, призначення, південна чи північна сторона, і ще багато всього. Самостійно вибрати, що краще, ПВХ системи або алюмінієві конструкції, дуже складно. Проконсультуйтеся з нашим менеджером – він знає все про те, як обрати довговічні вікна.

Є питання?

Наші фахівці готові відповісти на них

Конструкції з алюмінієвого профілю

Алюмінієві конструкції користуються все більшим попитом у людей, які бажають зробити сучасне скління в приватному будинку, котеджі, квартирі або офісному приміщенні. На заводі КОНТИНЕНТ їх виготовляють з використанням надійного й безпечного скла з різними варіантами оформлення: прозоре, матове, тоноване, а також з алюмінієвим профілем, який можна пофарбувати в будь-який колір палітри RAL.

Фасадні конструкції з алюмінієвого профілю

Основна причина популярності такого рішення – надзвичайна практичність, легкість, довговічність. Подібною єдиною площиною скління можна закрити поверхню великої площі з розрахунку, що вона витримає великі навантаження. Це відмінна альтернатива звичайним стінам, теплоізоляція нічим не гірша. Та й в іншому світлопрозорий фасад з алюмінію є повністю герметичним і теплим. При цьому вартість його квадратного метра нижче, ніж у звичайних віконних конструкцій з цього ж матеріалу.

Розсувні варіанти

Найчастіше виготовлення алюмінієвих конструкцій такого плану доречне при проектуванні вікон і лоджій.

Основні переваги:

• естетичний зовнішній вигляд;

• висока міцність;

• можливість тривалої експлуатації без пошкоджень;

• установка не вимагає великих витрат.

А завод КОНТИНЕНТ ще пропонує виготовлення за кресленнями замовника або за власними ескізами. Наші майстри володіють необхідними навичками й кваліфікацією для створення виробів будь-якої складності.

Виробництво алюмінієвих конструкцій передбачає певну етапність:

• розрахунок матеріалу;

• проектування;

• безпосередньо виготовлення;

• складання і монтаж.

Якість робіт ретельно контролюється на кожному етапі.

Хочете замовити? Телефонуйте! Наші менеджери обов’язково вас проконсультують.