Алюмінієві фасадні системи

ФАСАДНІ СИСТЕМИ АЛЮМІНІЄВІ

ЛЕГКІ КОНСТРУКЦІЇ ЗІ СКЛА І АЛЮМІНІЮ. ВАЖЛИВІ ЕЛЕМЕНТИ В РЕАЛІЗАЦІЇ АРХІТЕКТУРНУ КОНСТРУКЦІЇ будь-конфігурації І РІВНЯ СКЛАДНОСТІ. ДОПОМОЖУТЬ перетвориться або ПРИХОВАТИ ПРЯМО ПОХИБКИ ПРИ РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА РЕМОНТУ БУДІВЛІ.

Стійко-ригельна фасадна система Framex F50

Система Framex F50 призначена для виготовлення огороджувальних конструкцій навісним способом монтажу, або вмонтовується в отвір між перекриттями, а також для виготовлення похилих конструкцій, ліхтарів, куполів, арок, зимових садів та інших просторових конструкцій. Конструкція з системи Framex F50 являє собою стійко-ригеля каркас з вертикальними (стійки) і горизонтальними (ригелі) елементами з видимою шириною 50 мм. З’єднання стійок і ригелів виконується або в стик (без обробки горизонтальних профілів), або внахлест (з обробкою ригеля для формування сходинки 6мм).

Технічні характеристики

Внутрішння ширина50 мм
Зовнішня ширина50 мм
Кріплення склапритискна планка (по вертикалі/
горизонталі)
Заповнення6-60 мм
Матеріалсплав АД 31 ГОСТ 4784
завод вікон континент - приклад робіт 55 Континент
Переваги фасадной системи Framex F50
 • Дозволяє створювати прямолінійні і криволінійні форми фасадів;
 • Вбудовуються будь віконні та дверні алюмінієві блоки;
 • Фарбування в будь-який колір за шкалою RAL.

Галерея об'єктів

Навісний вентильований фасад Framex FN55

Система конструкцій, яка встановлюється на несучих стінах будинків для зміни архітектурного дизайну, захисту від впливу зовнішнього середовища та можливістю утеплення з метою енергозбереження.Система використовується при монтажі навісних фасадних систем на споруджуваних і реконструйованих будинках різних рівнів складності. Система розроблена з урахуванням забезпечення нормативних технологічних показників згідно з вимогами ДБН 2.6-31 і реалізації конструктивних принципів економії енергії згідно з положеннями ДБН В.1.2-11.
Облицювання
Алюмінієві композитні панелі, керамограніт, фіброцементні плити, фасадні металеві касети з розмірами згідно статичного розрахунку, HPL панель. Ексклюзивний штапик приховує видимі елементи кріплення притискної планки, захищає планку від попадання води, бруду та інших непотрібних речовин, надаючи їй оригінального вигляду.Облицювальний матеріал може кріпитися на стальний оцинкований, стальний нержавіючий або алюмінієвий каркас. Найбільшим успіхом та популярністю користується алюмінієва підсистема через найкращий показник ціна/якість. Алюміній є легшим за сталь майже в 3 рази, достатньо міцним стійким до корозії.Вентильований фасад монтується до стіни так, щоб між стіною і декоративним покриттям був повітряний зазор через який видаляється внутрішня волога. Також завдяки йому зберігається тепло в приміщенні та підвищується звукоізоляція. З метою додаткового утеплення, як правило, між стіною та облицювальним матеріалом встановлюють термоізоляційний шар.
Технічні характеристики
Матеріалалюмінієвий сплав марки АД-31
Товщина стінки направляючих 2 мм
Товщина стінки кронштейнів3-4 мм
Виліт плеча кронштейна80-330 мм
Mаксимальна висота конструкції73,5 м
 1. Облицювальний матеріал

  Визначає дизайн будівлі, а також є захистом від зовнішніх впливів

 2. Повітряний зазор

  Знаходиться між облицювальними матеріалами та утеплювачем

 3. Підсистема

  Виконує функцію несучого каркаса та сприймає всі горизонтальні та вертикальні навантаження

 4. Теплоізоляційний шар

  Кріпиться на зовнішню стіну будівлі та служить надійним утеплювачем

 5. Гідро-вітрозахисна мембрана

  Захищає утеплювач від вологи та потоків повітря

 6. Фасад будівлі

  Зовнішні стіни будівлі

Переваги фасадної системи Framex FN55
 • За рахунок природної вентиляції поліпшується мікроклімат всередині приміщень, що дозволяє заощадити на установці кондиціонерів;
 • При цьому на утеплювачі не накопичується конденсат вологи, що дозволяє зберігати тепло.
 • Має хороший рівень звукопоглинання;
 • Відрізняється простотою монтажу, який відбувається шляхом фіксації облицювального матеріалу на металевому каркасі;
 • Повітряний зазор дозволяє уникнути утворення конденсату і цвілі під шаром облицювання на стінах будівлі і продовжує термін служби споруд.

Галерея об'єктів