Балконні двері

балконні
двері

ІННОВАЦІЇ, ЯКІСТЬ І ДИЗАЙН

ПРОФІЛЬНІ СИСТЕМИ

Eforte
6-камерний ПВХ профіль

Профільна система пвх Eforte Континент

Монтажна глибина – 84 мм

Максимальна ширина ск-пакета – 56 мм

Теплопровідність:
Uf – 0,95 W/m 2 K

Ug - 0.5 W/m 2 K

Uw – 0,8 W/m 2 K

Гарантія Континент Вікна - 5 років

Framex
6-камерний ПВХ профіль

Монтажна глибина – 71 мм

Максимальна ширина ск-пакета – 42 мм

Теплопровідність:
Uf - 1.4 W/m 2 K

Ug - 0.5 W/m 2 K

Uw - 1.3 W/m 2 K

Гарантія Континент Вікна - 5 років

Hoffen
4-камерний ПВХ профіль

Монтажна глибина – 58 мм

Максимальна ширина ск-пакета – 32 мм

Теплопровідність
Uf - 1.6 W/m 2 K

Ug - 0.8 W/m 2 K

Uw - 1.5 W/m 2 K

Гарантія Континент Вікна - 5 років

ДЕКОР

колір ламінації Темний шоколад
колір ламінації зелений світлий
колір ламінації під дерево
колір ламінації зелений темний
колір ламінації Махагон
колір ламінації сірий
цвет ламинации антрацит
колір ламінації Antrazitgrau

Забарвлення профілю може бути стандартно-білим, а може і кольоровим. ПВХ ламінується з однієї або двох сторін – за бажанням замовника в потрібний колір ламінації.

КОНФІГУРАЦІЯ

Балконні двері від заводу “КОНТИНЕНТ” органічно вписуються в архітектуру українського міста, захищають оселі від злому і зручні у користуванні.

Балконні двері або балконний блок, насправді, є великим вікном. Ці двері робляться з віконного профілю. На нього встановлюється віконна фурнітура та йде притиск по всьому периметру стулки. Нижня частина дверей, з метою безпеки, часто робиться глухою і закривається сендвіч-плитою.

Балконні двері можуть бути укомплектовані спеціальним замком із закриванням зсередини і ззовні, або засувкою і ручкою курця.

двері міжкімнатні - вариант 2 від Континент
двері пвх- вариант 3 від Континент
двері пвх - вариант 17 від Континент
двері пвх - вариант 15 від Континент

Балконні двері або балконний блок за фактом є великим вікном. Вони виготовляються з віконного профілю, тому купити їх можна порівняно недорого. У балконних ПВХ конструкціях встановлюється така ж поворотно-відкидна фурнітура, як і для вікон. З внутрішньої сторони завжди розташовується ручка, зовні, за бажанням, – спеціальний замок з закриванням зсередини або засувка і ручка курця. Притиск йде по всьому периметру стулки.

Різновиди:

Одностулкові балконні конструкції
Найчастіше такі двері на балкон з’єднуються з одним або декількома вікнами й утворюють балконний блок. Вони зручні у використанні, мають відмінні теплоощадні показники. Балконні одностулкові пластикові двері можуть бути цілісною конструкцією з горизонтальною перегородкою для жорсткості – горизонтальним імпостом або суцільним склопакетом без перегородки. Нижня частина з метою безпеки часто робиться глухою й закривається сендвіч-плитою.
За типом відкривання двері можуть бути поворотно-відкидними або просто поворотними. Такий тип ідеальний для приміщень з невеликими площами.
Двостулкові пластикові двері
Цей різновид актуальний для приміщень з великим отвором. Двостулкові пластикові двері на балкон візуально збільшують простір, додають природне освітлення, дозволяють зробити дві стулки без вертикальної перегородки. У варіанті стандартного виготовлення – одна половина глуха, а друга з поворотно-відкидними функціями.
Для приміщень, де необхідно гарне провітрювання, ідеальні штульпові пластикові двері – з імпостами або без фіксованої вертикальної перемички.
Важливим елементом сучасних пластикових дверей на балкон є наявність порога, який потрібен не тільки для зручності, але і для захисту. У заводу вікон КОНТИНЕНТ є відмінне рішення цього питання. Ми розробили алюмінієву опору на поріг балконних дверей. Її можна встановити на нову конструкцію, а також на раніше встановлені двері.
У разі широкої стулки на виробництві заводу КОНТИНЕНТ встановлюють посилені петлі. Щоб знизити вагу конструкції й відповідно навантаження на фурнітуру, у дверях подібного типу рекомендується використовувати однокамерний склопакет (з двома стеклами).
Завод вікон КОНТИНЕНТ виготовляє не тільки поворотні, поворотно-відкидні, але і розсувні двері на балкон. Наші фахівці підберуть профільну систему, оптимальну для вирішення Вашого завдання.