23 роки досвіду на ринку світлопрозорих конструкцій

By 0
363

Завод «Континент» виготовляє різноманітні ПВХ та алюмінієві конструкції (вікна, двері, розсувні системи, арочні та інші нестандартні конструкції). Виготовлення конструкцій виконується на обладнанні провідних виробників Fimtec, Rotox, Urban, LiSEC. Порізка профілю проводиться на пильному центрі Fimtec, який забезпечує високу точніть порізки профілів. Зварювання ПВХ профілів проводиться на чотирьохголових машинах Fimtec та Rotox. Подальша обробка проводиться на автоматичних центрах зачистки.

Компанія має цех з виготовлення склопакетів (прямокутних, арочних та інших нестандартних форм, зі шпросами, газонаповненням аргоном або криптоном). Виготовлення склопакетів проводиться з використанням машини для автоматичного гнуття дистанційної рамки.

Компанія має лінію складання алюмінієвих конструкцій, в тому числі з профілю Framex за власними конструкторськими розробками.

Завод має власні дільницю ламінування, потужністю  60 тис. м2 в місяць. Також ми пропонуємо ролети та протимоскітні сітки власного виробництва.

Компанія має можливість виготовляти великогабаритні конструкції, площею до 15 кв.м. Для уникнення пошкоджень при транспортуванні використовуємо різні варіанти індивідуальної упаковки.

Виробнича потужність заводу складає 700 ПВХ-виробів в день. Сьогодні «Континент» експортує продукцію в 10 європейських країн: Німеччину, Італію, Швецію, Швейцарію та інші.

На всіх етапах виробництва продукція піддається повному циклу випробувань. Готові вироби проходять багатоступеневий контроль якості та відповідають всім стандартам. Якість підтверджена сертифікатом інституту IFT Rozenhaim (Німеччина) та ISO 9001.

«Континент» – компанія безмежних можливостей.          

 

54321
(1 голос. Average 5 of 5)