Двері

двері

СТИЛЬ, ПРАКТИЧНІСТЬ І ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ​

двери входные пвх
ВХІДНІ ДВЕРІ
двери межкомнатные
МІЖКІМНАТНІ ДВЕРІ
двери на балкон пвх - - фото Континент
БАЛКОННІ ДВЕРІ

Головні переваги наших дверей

висока звуко- і тепло-ізоляція

висока міцність і довгий термін служіння

зручність в експлуатації

теплий поріг

різноманітний декор

протизламна комплектація, відповідає всім класам безпеки

кольори від класичного білого до будь-якого з палітри RAL

класичний дизайн і виконання дверей відповідно до ваших побажань щодо розміру і форми

Пластикові двері багато в чому схожі з пластиковими вікнами. Головне їхнє завдання – тепло- і звукоізоляція, а також вони повинні пропускати в кімнату достатню кількість денного світла і свіжого повітря. Пластикові двері від “КОНТИНЕНТ” – це якісні матеріали, сучасні технології, висока екологічність виробництва, довгий термін експлуатації. І бонус для тих, хто обирає вітчизняний товар європейської якості – приємна ціна!

схема открывания дверей - схема №2 Континент
схема открывания дверей пвх - схема Континент

Скління 

Для вашої зручності і кращої тепло- і звукоізоляції ми пропонуємо 1-о і 2-х камерні склопакети. Який саме склопакет підійде вам, запитайте в наших фахівців.

Безпека 

Клієнти, яким не байдужа цілісність їхнього майна, намагаються максимально захиститись від крадіжок. Тому ми пропонуємо пластикові балконні двері, як і вікна пвх,  з додатковим захистом: три види фурнітури, що відповідають трьом міжнародним класам безпеки.

Типи відкривання дверей

Від ваших звичок, інтер’єру, геометрії кімнати, особистих переваг залежить і тип відкривання ваших дверей. Дізнайтеся докладніше, які типи і способи відкривання дверей бувають, або зв’яжіться з нашим консультантом – він усе про це знає.

Дверний поріг і капельники

Залежно від типу приміщення і його призначення, ви можете вибрати два варіанти порогу пластикових балконних дверей.

Колір профілю

З декоративної точки зору сучасний профіль ПВХ може бути самих різних кольорів і текстур. Ми пропонуємо двері з пластикових профілів як звичайного білого кольору, так і в різних відтінках і текстурах дерева. Зовні і за своїми характеристиками він схожий на натуральне дерево, але набагато дешевше. Такий профіль не вигорає, а декоративне покриття тримається дуже міцно.

Декоративні склопакети

Часто двері є предметом декору. З цією метою, двері можуть бути оснащені декоративним або тонованим склом. Склопакети від “КОНТИНЕНТ” відмінно захищають приміщення від тепловтрат і мають Ug до 0,6 W / m2K. А тривалий термін служби дверей – гарантований.