Склопакети

склопакети

Вибір склопакета впливає на теплопровідність, енергозбереження, звукоізоляцію, протиударні властивості

Склопакет займає основну частину площі вікна, тому саме від його властивостей у великій мірі залежать такі властивості вікна, як теплопровідність (і як наслідок – енергозбереження), звукоізоляція, протиударні властивості. Використання різних матеріалів і технологій дозволяє посилювати ті чи інші властивості склопакетів, а іноді і все відразу.

Декоративне скло CONTINENT Decor

Візерунки на склі можуть з’являтися не тільки від морозу. Спробуйте наше виразне художнє рішення для інтер’єру чи фасаду – склопакети з декоративним склом нейтрального відтінку.

Декоративне скло Тип 1 Континент

Тип 1

Декоративне скло Тип 4 Континент

Тип 4

Декоративне скло Тип 2 Континент

Тип 2

Декоративне скло Тип 6 Континент

Тип 5

Декоративне скло Тип 3 Континент

Тип 3

Декоративне скло Тип 5 Континент

Тип 6

Взимку ми витрачаємо гроші на обігрів приміщень, а влітку – на кондиціонування. Так як вікно є найбільш теплопровідною ділянкою будинку, то зниження теплопровідності і збільшення сонцезахисту склопакетів допомагають заощаджувати на комунальних витратах.

Рекомендуємо наші спеціальні склопакети з поліпшеними енергозберігаючими властивостями – з різних типів низькоемісійного скла (енергозберігаючого і мультифункціонального ), з використанням інертного газу і полімерної дистанційної рамки.

Енергозберігаюче скло відображає до 60% теплової енергії, яка намагається покинути приміщення взимку. Таке скло в склопакеті ставиться з боку кімнати покриттям всередину склопакета.

Мультифункціональне скло відображає до 65% теплової енергії взимку і до 42% сонячної енергії влітку. Особливістю є те, що влітку відбивається тільки енергія сонячних променів. Звичайні інфрачервоні промені проникають безперешкодно. Так що, таке скло є сенс ставити або якщо вікна виходять на сонячну сторону, або якщо необхідна дуже сильна теплоізоляція. Тоді в двокамерний склопакет ставляться енергозберігаюче і мультифункціональне скло.

Сонцезахисні плівки не лише захищають від сонця, а й володіють певним енергозберігаючим і протиударним ефектами. Різні плівки мають різні показники по захисту від сонця. В середньому вони віддзеркалюють 55-65% сонячної енергії. Різниця між плівками і мультифункційним склом полягає в ефекті затемнення: мультифункціональне скло майже не затемнює приміщення на відміну від плівок, які дають досить сильний затемнюючий ефект.

Хороший додатковий енергозберігаючий ефект в літню пору дає використання жалюзі.

Показники по звукоізоляції склопакетів залежать не тільки від кількості скла в склопакетах, але і від їх товщини. Установка одного 6 мм скла замість 4 мм в двокамерному склопакеті дає додаткові від 6 до 10 Db звукоізоляції.

Для захисту від злому та крадіїв існує спеціальна протизламна фурнітура, яка є значною перешкодою на шляху зловмисників. Якщо у вікні або дверях стоїть звичайне скло, то злодій його легко виб’є або виріже. Тому, для реального захисту, в склопакети рекомендується вставляти протиударне скло. Це або скло триплекс, або скло з бронюючою плівкою.

Плівки товщиною від 70 до 200 мкрн встановлюються більше для безуламковості. Крім того, вони здатні витримати удари до 25кг. Плівки товщиною близько до 300 мкрн є реальним захистом від злому при наявності сигналізації. Таке вікно здатне затримати грабіжника на деякий час, при спробі проникнення в будинок.