Склопакети

склопакети

Вибір склопакета впливає на теплопровідність, енергозбереження, звукоізоляцію, протиударні властивості

Склопакет займає основну частину площі вікна, тому саме від його властивостей у великій мірі залежать такі властивості вікна, як теплопровідність (і як наслідок – енергозбереження), звукоізоляція, протиударні властивості. Використання різних матеріалів і технологій дозволяє посилювати ті чи інші властивості склопакетів, а іноді і все відразу.

Взимку ми витрачаємо гроші на обігрів приміщень, а влітку – на кондиціонування. Так як вікно є найбільш теплопровідною ділянкою будинку, то зниження теплопровідності і збільшення сонцезахисту склопакетів допомагають заощаджувати на комунальних витратах.

Рекомендуємо наші спеціальні склопакети з поліпшеними енергозберігаючими властивостями – з різних типів низькоемісійного скла (енергозберігаючого і мультифункціонального ), з використанням інертного газу і полімерної дистанційної рамки.

Сонцезахисні плівки не лише захищають від сонця, а й володіють певним енергозберігаючим і протиударним ефектами. Різні плівки мають різні показники по захисту від сонця. В середньому вони віддзеркалюють 55-65% сонячної енергії. Різниця між плівками і мультифункційним склом полягає в ефекті затемнення: мультифункціональне скло майже не затемнює приміщення на відміну від плівок, які дають досить сильний затемнюючий ефект.

Енергозберігаюче скло відображає до 60% теплової енергії, яка намагається покинути приміщення взимку. Таке скло в склопакеті ставиться з боку кімнати покриттям всередину склопакета.

Мультифункціональне скло відображає до 65% теплової енергії взимку і до 42% сонячної енергії влітку. Особливістю є те, що влітку відбивається тільки енергія сонячних променів. Звичайні інфрачервоні промені проникають безперешкодно. Так що, таке скло є сенс ставити або якщо вікна виходять на сонячну сторону, або якщо необхідна дуже сильна теплоізоляція. Тоді в двокамерний склопакет ставляться енергозберігаюче і мультифункціональне скло.

Які функції виконує мультифункціональний склопакет?

Мультифункціональні склопакети мають кілька захисних властивостей. Вони «працюють» цілий рік, об’єднавши в собі енергозберігаючу та сонцезахисну функції, тобто захищаючи приміщення від холоду взимку, а влітку – від спеки.

мультифункцыональне скло 5
мультифункцыональне скло 4

Мультифункціональний склопакет Solar

Як зекономити на опаленні, збільшити звукоізоляцію та зменшити ймовірність появи конденсату на вікнах?

Оптимальне рішення для створення тепла та затишку у Вашій оселі – вікна з мультифункціональним склопакетом.

Мультифункціональний склопакет – інноваційне рішення у віконній промисловості. Конструкції мають найвищі на сьогоднішній день енергозберігаючі властивості в порівнянні зі склопакетами інших типів, до того ж мають низку інших переваг.

Як влаштоване мультифункцыональне скло

У конструкцію мультифункціонального склопакета (МФ) входить скло з особливим багатошаровим покриттям, яке має таку структуру за принципом сендвіча:

Середній функціональний шар із срібла чи хрому. Забезпечує ефективне відображення теплового випромінювання у різних областях спектру.

Захисні шари. Запобігають механічному та хімічному пошкодженню срібного покриття, а також поглинають теплове випромінювання.

Крайні (верхній та нижній) шари з нітритів чи оксидів. Від їхнього хімічного складу залежать такі характеристики, як пропускна здатність, дзеркальність та колір скла. Можливість реалізації дизайнерських проектів скління.

мультифункцыональне скло 1
мультифункцыональне скло 2

Основна відмінність багатофункціонального скла від інших різновидів аналогічних виробів – багатошарове покриття. Наноситься воно у виробничих умовах на вакуумному обладнанні магнетронним методом. Покриття ефективно запобігає проникненню тепла через скло в обох напрямках:

мультифункцыональне скло 3

Переваги мультифункціонального склопакета

Енергозбереження
Взимку саме через скло найбільше виходить тепла з дому. Але внутрішня частина мультифункціонального скла має здатність відбивати теплову енергію і зберігати її в кімнатах, так само як це роблять енергозберігаючі склопакети.

Практика експлуатації показала, що таке скло може зберегти до 60% внутрішнього тепла в будинку в холодну пору року. Це означає, що Ви відчутно заощадите на опаленні.

Сонцевідображення
Сонцевідбиваюча функція мультифункціонального склопакета відбиває тепловий жар сонця і перешкоджає нагріванню приміщення, що дозволяє суттєво економити на кондиціонуванні приміщення.

Мультифункциональні склопакети можуть відбити до 60% зовнішньої сонячної енергії, тобто. у літні сонячні дні Ваше житло не постраждає від спеки та надлишку ультрафіолету, а отже, Ви заощадите на використанні кондиціонера.

Мультифункціональне скло значно обмежує попадання ультрафіолетових променів усередину будинку, так що Ваші шпалери та меблі не вигорять, а кімнатні рослини не засохнуть.

Самоочищення
Мультифункціональний склопакет завдяки найтоншому прозорому напиленню з оксиду титану має функцію самоочищення, яка ефективно працює не тільки в сонячні, а й у похмурі дні, і навіть уночі. Якщо Ви замовите додатково опцію самоочищення, Вам не потрібно буде самостійно мити ці вікна або запрошувати для цих цілей фахівців, тому що скло саме себе миє.

Шумопридушення
Мультифункціональний склопакет набагато кращий за ізоляцією зовнішнього вуличного шуму в порівнянні зі звичайним склопакетом.

Підвищена безпека
Мультифункціональне скло та склопакет загалом завдяки використанню спеціальних безпечних плівок при розбиванні не розлітається на дрібні шматочки по будинку, а повністю залишається в рамі вікна, не завдаючи жодної шкоди будинку чи його мешканцям.
Підвищена міцність
Багатофункціональний склопакет може бути зміцнений. Такий склопакет має підвищену міцність і надійність у порівнянні зі звичайними аналогами.

Тонування
Мультифункціональне скло за Вашим бажанням може тонуватися у різні кольори. Тонування захистить Ваше житло від зовнішніх небажаних і цікавих поглядів, а також пом’якшить світло, що потрапляє до кімнат, і надасть унікального вигляду вашому будинку.

Показники по звукоізоляції склопакетів залежать не тільки від кількості скла в склопакетах, але і від їх товщини. Установка одного 6 мм скла замість 4 мм в двокамерному склопакеті дає додаткові від 6 до 10 Db звукоізоляції.

Для захисту від злому та крадіїв існує спеціальна протизламна фурнітура, яка є значною перешкодою на шляху зловмисників. Якщо у вікні або дверях стоїть звичайне скло, то злодій його легко виб’є або виріже. Тому, для реального захисту, в склопакети рекомендується вставляти протиударне скло. Це або скло триплекс, або скло з бронюючою плівкою.

Плівки товщиною від 70 до 200 мкрн встановлюються більше для безуламковості. Крім того, вони здатні витримати удари до 25кг. Плівки товщиною близько до 300 мкрн є реальним захистом від злому при наявності сигналізації. Таке вікно здатне затримати грабіжника на деякий час, при спробі проникнення в будинок.