Вхідні двері

вхідні
двері

стиль, надійність, довговічність

ПРОФІЛЬНІ СИСТЕМИ

Двері – елемент будинку, яким люди активно користуються щодня, тож на їх вдосконалення не шкода часу і ресурсів. На зміну старим моделям з’явилися двері ПВХ, що відрізняються високою якістю, підвищеною надійністю і захисними властивостями. Для будь-якого будинку, офісу і комерційного підприємства тепер обирають металопластикові двері, бо це надзвичайно зручно.

Eforte

Монтажна глибина – 84 мм

Теплопровідність::

 • Uf – 0.95 W/m 2 K
 • Ug – 0.5 W/m 2 K
  (4E+22 аргон+4+16 аргон+4E_56_2E)
 • Uw – 0.8 W/m 2 K

Замок дверний –  рейка-засувка, рейка-ролик

Поріг – алюмінієвий з термомістом

Ручка – Натискний гарнітур GU / офісна ручка

профіль дверний Eforte Континент

з сендвічем

Дверний профіль Eforte Континент

зі склом

Framex 71

Монтажна глибина – 71 мм

Теплопровідність:

 • Uf – 1.4 W/m 2 K
 • Ug – 0.5 W/m 2 K 4E+14 аргон +4+16 аргон +4E_42_2E
 • Uw – 1.3 W/m 2 K​

Замок дверний – рейка-засувка, рейка-ролик

Поріг – алюмінієвий з термомостом

Ручка – натискний гарнітур Pluton, GU / офісна ручка

Максимальний розмір стулки (Ш*В) – 1100*2400 mm

Максимальна ширина склопакета – 42mm ​

внутрішнє відкривання

з порогом Roto

зовнішнє відкривання

Framex 58 Hoffen

Монтажна глибина – 58 мм

Теплопровідність:

 • Uf – 1.6 W/m 2 K
 • Ug – 0.8 W/m 2 K (4E+10 аргон +4+10 аргон +4E_32_2E)
 • Uw – 1.5 W/m 2 K

Замок дверний – рейка-засувка, рейка-ролик

Поріг – алюмінієвий з термомостом

Ручка – натискний гарнітур Pluton / офісна ручка

Максимальний розмір стулки (Ш*В) – 1000*2300 mm

Максимальна ширина склопакета – 32mm

ДЕКОР

колір ламінації Темний шоколад
колір ламінації зелений світлий
колір ламінації під дерево
колір ламінації зелений темний
колір ламінації Махагон
колір ламінації сірий
цвет ламинации антрацит
колір ламінації Antrazitgrau

Забарвлення профілю може бути стандартно-білим, а може і кольоровим. ПВХ ламінується з однієї або двох сторін – за бажанням замовника в потрібний колір ламінації.

ФУРНІТУРА

фурнітура до дверей Континент

Ми пропонуємо вам двері, створені за європейськими стандартами. Двері відповідають різним класам безпеки, а додаткова комплектація посилює їх енергоефективність. Ви зможете обрати колір і форму відповідно до ваших побажань. Ми також допоможемо підібрати різноманітні дверні замки і ручки, склопакети і кольори профілю.

ДВЕРНИЙ ПОРІГ

Залежно від типу приміщення і його призначення, ви можете вибрати варіанти порогів для ваших дверей від Континент Вікон. Ми раді запропонувати вам високу європейську якість за доступними цінами.

У приватний будинок або квартиру найчастіше люди вибирають сталеві двері різної якості і комплектації. У котеджі з продуманим екстер’єром все частіше люди замовляють двері з максимумом скла. За рахунок широких можливостей виробництва, такі двері можуть мати різноманітний дизайн, а за рахунок скла будуть служити додатковим джерелом світла в приміщенні. Двері в котедж можуть бути засклені красивим вітражем або склопакетом зі шпросами.

Пластикові або алюмінієві міжкімнатні двері можуть бути суцільноскляними, глухими (з сендвіч-плитою або з алюмінієвою фільонкою, яка набирається з планок шириною 80мм.). Двері можуть розділятися імпостами для краси і для додаткової жорсткості. Імпости можуть розташовуватися горизонтально, вертикально, під кутом, звиватися і перехрещуватися між собою.

Вхідні двері можуть бути виготовлені з ПВХ або алюмінію. При цьому використовується спеціальний дверний профіль. Алюмінієві двері в порівнянні з ПВХ – довговічніші, і розраховані на приміщення з великою прохідністю. Двері з алюмінієвого профілю з хорошими петлями прослужать без просідання і істотних регулювань багато років в офісних та комерційних приміщеннях.

При цьому для стикування використовується Т-образне, а не кутове з’єднання.

Двері з ПВХ-профілів більш герметичні і теплі. Вони використовуються в якості основного або другого входу в будинок. Теплий алюмінієвий поріг з термомостом довговічний, стійкий до деформації, не промерзає взимку і дає додатковий контур герметизації по нижній частині дверей з профілю К 71.

Відмінною особливістю вхідних ПВХ дверей виробництва заводу “КОНТИНЕНТ” є спеціальна кутова п’ята (спеціальний з’єднувач профілю), яка значно збільшує жорсткість і довговічність конструкції.

Залежно від функціоналу дверей і вимог з безпеки, на двері підбирається замок, петлі і доводчик.