Hebe Schiebe з ПВХ

підйомно-розсувні двері

ультранові теплі
двері з ПВХ hebe-schiebe,
для скління великогабаритного отвору

профільні системи

Мріяли, перебуваючи в приміщенні, бачити те, що відбувається зовні? Міська метушня з висоти пташиного польоту, а може красиві види на місцеву природу…Деякий час тому це здавалося неможливим, але сьогодні система Hebe Schiebe втілить всі бажання в реальність. Встановивши її, ви зможете бачити крізь стіни і, більш того, легким рухом руки – відкрити стулку і стати ближче до природи. Hebe Schiebe фактично стає заміною цілої стіни, забезпечуючи високі теплоізоляційні властивості.

Найкраще місце для установки “розсунення” Hebe Schiebe – вихід в зелену зону, сад, на балкон, терасу або берег моря. З підйомно-розсувною системою Hebe Schiebe – світ як на долоні.

Мобільність розсувних дверей дозволяє значно збільшити функціональність приміщення, за рахунок відсутності кута повороту дверей, що відчиняються.

Eforte
6-камерний ПВХ профіль

Монтажна глибина – 84 мм

Максимальна ширина ст-пакета – 56 мм

Теплопровідність:
Uf 0,95 Вт / м 2 К

Ug 0,5 Вт / м 2 K

Сталева арматура

Видимі лінії профілю шириною 120 мм, виступаючі стулки і широкі перекриття створюють естетику профілю, який досконалий за формою і дизайном

Система ущільнення - Двоконтурне ущільнення, Фітинги - Roto

Переваги розсувної системи

1. Великі розміри

Розсувна система Hebe Schiebe може бути дуже великих розмірів, на відміну від звичайних дверей. Довжина конструкції сягає 6 м і складається з «глухих» і рухомих стулок в різній комбінації, кількість яких може варіюватися від 2 до 4.

Підйомно-розсувні двері Континент
Схема розсувної системи Hebe Schiebe Континент
Порог Континент
2. низький поріг

Система Framex Hiebe Schiebe має низький поріг (26,6 мм – 49 мм), якого немає в інших системах. Такий поріг дуже зручний в експлуатації і сприяє безперешкодному переміщенню навіть на інвалідних візках.

Захист від холоду вікон Континент
3. Захист від холоду
Підйомно-розсувні двері надійніше захищають від холоду, ніж звичайні двері ПВХ, та в 2-2,5 рази тепліші, ніж розсувні системи з алюмінію.
Безшумна робота віконної системи Континент
4. Безшумна робота

Стулки-портали в цій системі розсуваються безшумно і легко.
Незважаючи на її масивність, cтулку Hiebe Schiebe легко відкриють навіть маленькі діти.

ДЕКОР

колір ламінації Темний шоколад
колір ламінації зелений світлий
колір ламінації під дерево
колір ламінації зелений темний
колір ламінації Махагон
колір ламінації сірий
цвет ламинации антрацит
колір ламінації Antrazitgrau

Колір профілю може бути стандартно-білим, а може і кольоровим. ПВХ ламінується з одного або двох сторін – за бажанням замовника в потрібний колір ламінації.

Принципово нова і досконала розсувна конструкція. Можливе виготовлення герметичних розсувних дверей дуже великого розміру. Основне призначення підйомно-розсувних дверей – візуальне об’єднання в єдиний простір абсолютно різних приміщень, або єднання з вулицею. Переваги в тому, що можна зробити практично розсувні «стіни» при збереженні герметичності та відмінної теплоізоляції. Ну і, звичайно ж, при наявності великих розмірів стулок гарантовано в приміщення проникає багато світла.

Конструктив. Відкривання розсувних дверей відбувається за рахунок підведення стулки. Завдяки особливій системі  навішування, конструкція витримує високі вагові навантаження на фурнітуру. Ущільнення по контуру за допомогою гумових ущільнювачів. По верхній частині ущільнювачі мають вигляд пелюсток і, при опусканні стулки, притискаються до верхньої направляючої для герметизації.