Міжкімнатні двері

міжкімнатні
двері

ІННОВАЦІЇ, ЯКІСТЬ І ДИЗАЙН

ПРОФІЛЬНІ СИСТЕМИ

Міжкімнатні двері ПВХ – це сучасне рішення для дому, квартири, офісу чи комерційних будівель. Основна якість цих дверей – багатофункціональність. Міжкімнатні ПВХ двері мають відмінну звукоізоляцію, захищають від протягів, стійкі до вологи та інших зовнішніх впливів.

Eforte
6-камерний ПВХ профіль

Профільна система пвх Eforte Континент

Монтажна глибина – 84 мм

Максимальна ширина ск-пакета – 56 мм 

Теплопровідність:
Uf – 0,95 W/m 2 K

Ug - 0.5 W/m 2 K

Uw – 0,8 W/m 2 K

Гарантія Континент Вікна - 5 років

Framex
6-камерний ПВХ профіль

Монтажна глибина – 71 мм

Максимальна ширина ск-пакета – 42 мм 

Теплопровідність:
Uf - 1.4 W/m 2 K

Ug - 0.5 W/m 2 K

Uw - 1.3 W/m 2 K

Гарантія Континент Вікна - 5 років

Hoffen
4-камерний ПВХ профіль

Монтажна глибина – 58 мм

Максимальна ширина ск-пакета – 32 мм 

Теплопровідність:
Uf - 1.6 W/m 2 K

Ug - 0.8 W/m 2 K

Uw - 1.5 W/m 2 K

Гарантія Континент Вікна - 5 років

ДЕКОР

колір ламінації Темний шоколад
колір ламінації зелений світлий
колір ламінації під дерево
колір ламінації зелений темний
колір ламінації Махагон
колір ламінації сірий
цвет ламинации антрацит
колір ламінації Antrazitgrau
Профіль може бути пофарбований в один з кольорів в стандартній палітрі RAL в точній відповідності з колірним рішенням вашого офісу.

КОНФІГУРАЦІЯ

Приміщення з підвищеною вологістю, неопалювальні приміщення, санвузли, побутівки і комори, приміщення з високою прохідністю – місця для застосування міжкімнатних дверей з холодного алюмінієвого профілю. Холодний алюміній забезпечує довговічність дверей, має привабливу ціну і широку колірну гамму. Такі двері, найчастіше, безпорожні. По нижній частині стулки може бути встановлений щітковий ущільнювач. Скління може проводитися як моносклом, так і склопакетом. Моноскло – легше і дешевше, але в разі вимог до звукоізоляції в такі конструкції повинен бути встановлений склопакет.

двері міжкімнатні - вариант 1 від Континент (Сміла)
двері міжкімнатні - вариант 2 від Континент
двері пвх- вариант 3 від Континент
Міжкімнатні двері пвх Континент
двері міжкімнатні - вариант 4 від Континент
двері міжкімнатні - вариант 4 від Континент
двері міжкімнатні - вариант 8 від Континент
двері пвх - вариант 17 від Континент
двері пвх - вариант 15 від Континент

ПВХ або алюміній – це матеріали, з яких завод “КОНТИНЕНТ” виготовляє двері для спеціальних приміщень. Вони абсолютно не бояться води, перепадів температури і призначені для такого роду об’єктів. Для службових приміщень з підвищеною прохідністю (магазини, офіси) краще обрати двері з алюмінію.

Двері ПВХ – стійкі до вологи, тому ідеальні для установки у ванній кімнаті, басейні або кухні. В цьому плані вони помітно кращі за фільончасті дерев’яні двері, при цьому вони ще й легко миються, прості в експлуатації, зберігають первинний вигляд. Їх не треба реставрувати, підфарбовувати, покривати спецзасобами.

Пластикові міжкімнатні двері або алюмінієві двері часто використовують в магазинах і офісних приміщеннях. Такі двері доцільно виготовляти з алюмінієвих профільних систем через їх привабливу ​​ціну, достатню жорсткість, легкість конструкції. З цих причин алюмінієві двері незамінні саме в приміщеннях з високою частотою відкриттів. Спеціальна фурнітура забезпечує безперебійну роботу дверей протягом багатьох років.
Пластикові двері міжкімнатні або алюмінієві можуть бути суцільноскляними, глухими (з алюмінієвою фільонкою, яка набирається з планок шириною 80мм), Двері можуть розділятися імпостами для краси і для додаткової жорсткості. Імпости можуть розташовуватися горизонтально, вертикально, під кутом, перехрещуватися між собою.

Скло може вставлятися як одинарне, так і у вигляді склопакета. Скло ділиться на прозоре і декоративне. Детально про різноманітні можливості декорування скла можна подивитися в розділі
декорування склопакетів..