Ламінування

ЛАМІНУВАННЯ ВІКОН І ДВЕРЕЙ

БУДЬТЕ ІНДИВІДУАЛЬНІ І НЕПОВТОРНІ

Палітра кольорів

Забарвлення профілю може бути стандартно-білим, а може і кольоровим. ПВХ ламінується з однієї або двох сторін – за бажанням замовника в потрібний колір ламінації.

Компанія «Континент» пропонує більше 40 варіацій декоративних рішень, серед яких найпопулярнішими є: антрацит, дуб золотий, дуб темний, горіх натуральний, чорний та інші.

ДУБ ЗОЛОТИЙ

МАХАГОНІ

ШОКОЛАДНО-КОРИЧНЕВИЙ

КАПУЧІНО

МЕТАЛІК СРІБЛИЙ

ЧЕРВОНИЙ ОСІННІЙ

ГОРІХ НАТУРАЛЬНИЙ

СОСНА

ЧОРНО-КОРИЧНЕВИЙ

КРЕМОВИЙ

АНТРАЦИТ СІРИЙ

ЗЕЛЕНИЙ ЛІСОВИЙ

ДУБ ТЕМНИЙ

СІЄНА

ЧОРНИЙ

СІЄНА​ 2

СІРИЙ ЛІСОВИЙ

ФОТОГАЛЕРЕЯ ЛАМІНОВАНОГО ПРОФІЛЮ

У продуманому і красивому дизайні важливі всі дрібниці. Для того, щоб надати неповторного та оригінального вигляду Вашим вікнам і дверям компанія «Континент» пропонує декілька варіантів декорування профілю. Один із найпопулярніших – це ламінування.

Ламінування профілю дозволяє підібрати не лише колір, але і фактуру поверхні як під фасад будівлі, так і під інтер’єр приміщень.

Металопластикові вікна та двері в ламінації стійкі до перепадів температур, УФ-випромінювання, тому протягом десятків років конструкції зберігають яскравість кольору.

Відомо, що полівінілхлоридний профіль, ламінований ПВХ-плівками темних кольорів, більше нагрівається, на відміну від білого, який відбиває тепло. При цьому температура всередині камер віконного профілю залишається низькою. Для уникнення деформації, спричиненої дисбалансом температур, ми використовуємо високоякісну ПВХ-плівку, яку виробляють за новітньою технологією Color Shield. Суть технології полягає в застосуванні спеціальних пігментів, які відбивають інфрачервоне випромінювання від ПВХ-плівки. Завдяки застосуванню ПВХ-плівки температура поверхні віконного профілю знижується на 20% і більше.

Завдяки тому, що ПВХ-плівка стійка до хімічного впливу та не змінює своїх якостей при контакті з побутовими засобами, догляд за ламінованим вікнами і дверима дуже легкий. Достатньо один раз на рік протирати плівку губкою або щіткою з використанням побутових засобів або мильного розчину. Це забезпечить початковий вигляд плівки протягом усього терміну експлуатації.