Виробництво

Завод «континент» розташований в самому центрі України

Завод виробляє вікна і двері з ПВХ та алюмінію різної конфігурації і призначення. Крім стандартних конструкцій, на заводі виготовляються вікна і двері незвичайних форм, розмірів і способів відкривання. Величезні, складні розсувні конструкції, і конструкції, що складаються, панорамні вікна, вікна з перехресними і гнутими імпостами, ламіновані і пофарбовані вікна і двері.

ЯКІСТЬ
СИРОВИНИ

ЦІНОВА
ПОЛІТИКА

ДОСТАВКА
ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

ВИРОБНИЦТВО
ПОВНОГО ЦИКЛУ

20 РОКІВ
НАДІЙНИХ РІШЕНЬ

Для КОНТИНЕНТ немає неможливих задач

Виробнича потужність -
до 8000 конструкцій в місяць

0%
ВІКНА ПВХ
0%
ДВЕРІ ПВХ
0%
АЛЮМІНІЄВІ КОНСТРУКЦІЇ
0%
РОЗСУВНІ СИСТЕМИ
0%
НЕСТАНДАРТНІ РІШЕННЯ

Асортимент

Різноманітність
Конструкцій

Вікна з відкриванням назовні або навколо центральної осі (середньопідвісні), розсувні двері гармошка, що складаються і дозволяють миттєво об’єднати два приміщення в одне або (розкриваючись) прибрати повністю зовнішню стіну і відкрити отвір в сад чи на літній майданчик. Похило-зсувні і паралельно-зсувні вікна і двері збільшують функціональність приміщення, економлять місце на відкривання. За багаторічний досвід у виробництві складних конструкцій, ми завоювали довіру клієнтів за кордоном: в Німеччині, Нідерландах та Австрії. Легкі і міцні алюмінієві конструкції можуть бути як холодними, так і теплими, енергозберігаючими.

Персонал

КОНСТРУКТОРСЬКИЙ ВІДДІЛ

На якість продукції впливають виробниче обладнання і точне слідування технологіям виготовлення. Конструкторський відділ заводу «КОНТИНЕНТ» в тісній співпраці з лабораторією підбирає матеріали і розробляє технології для виготовлення нових продуктів. У лабораторних умовах нові зразки проходять випробування на різноманітні навантаження. Тут досліджують фізичні властивості профілів і їх геометрію, міцність стиків, з’єднань, якість покриттів і багато іншого.

Матеріал

ЯКІСНА
СИРОВИНА

На заводі використовується тільки якісна оригінальна сировина, матеріали та комплектуючі.

Досвід роботи

КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ

На заводі організований багатоступеневий контроль якості як сировини (матеріалів та комплектуючих), так і кінцевої продукції. Виробничим процесом керують кваліфіковані працівники з великим стажем.

ВІКНА КУПУЮТЬСЯ КІЛЬКА РАЗІВ У ЖИТТІ. ПОМИЛКА В ВИБОРІ ВИРОБНИКА МОЖЕ КОШТУВАТИ ДУЖЕ ДОРОГО.

ВИГОТОВЛЕННЯ ВІКОН
СЛІД ДОВІРЯТИ ТІЛЬКИ ДОСВІДЧЕНИМ.
ТАКИМ, ЯК СПЕЦІАЛІСТИ ЗАВОДУ «КОНТИНЕНТ»

Завод «КОНТИНЕНТ» володіє повним виробничим комплексом, який починається з виробництва профілів, підвіконь, водовідливів, склопакетів, москітних сіток і закінчується контролем якості готових конструкцій (вікон, дверей, розсувних систем) на випробувальному стенді. Такий багатоступеневий контроль забезпечує продукцією концептуально-високої якості. Наше сучасне обладнання (Elumatec, Fimtec, Lisec, Sturtz), наші власні інженерні інновації та широкий спектр доступних матеріалів дозволяють створювати вікна для реалізації всіх архітектурних ідей.

ВИРОБНИЧИЙ КОМПЛЕКС

У виробничий комплекс заводу «КОНТИНЕНТ» входить сучасне, високоточне обладнання, що забезпечує виробам досконалу геометрію і якість збірки.

Власне виробництво дає нам можливість виконувати досить складні у виготовленні металопластикові конструкції. Всі елементи виробляються на наших заводах, відповідають європейським стандартам і сертифікації. З 2010 року завод «КОНТИНЕНТ» поставляє свою продукцію в країни Європи (Нідерланди, Австрію, Німеччину та ін.)

Скляний цех заводу обладнаний повністю автоматичним комплексом для виробництва склопакетів. Склопакети, вироблені тут, завжди ідеально чисті і герметичні. Двокомпонентний полімеризуючий герметик Fenzi створює надійний другий контур герметизації. Алюмінієва і полімерна дистанційні рамки дозволяють виготовляти склопакети з різними енергозберігаючими властивостями. У виробництві використовуються всі сучасні види скла: низькоемісійне, мультифункціональне, рефлекторне, гартоване, протиударне. В склопакети можуть бути вставлені декоративне скло або переплетення з італійських шпросів фірми Profilglass. Тонувальні, протиударні або сонцезахисні плівки надають склопакетам додаткові властивості. Скління, штапіковка і тестування конструкцій проводиться в вертикальному положенні – в тому, в якому згодом конструкції будуть експлуатуватися.

ВТК

На заводі «КОНТИНЕНТ» створена спеціальна служба – відділ технічного контролю (ВТК). Він постійно бере участь в розробці та впровадженні інноваційних віконних технологій. Постійний контроль якості і всіх технологічних процесів підвищує стандарти на всіх етапах виробництва. Система вхідного контролю охоплює не тільки скло і профілі ПВХ, але і всі матеріали й комплектуючі, які надходять на виробництво.