В яких випадках завод КОНТИНЕНТ рекомендує вклейку склопакета?

By 0
1934
В яких випадках завод КОНТИНЕНТ рекомендує вклейку склопакета?

В першу чергу, якщо ви збираєтесь замовляти поворотно-відкидні, арочні або штульпові  (без серединної перегородки, що відкривається за принципом дверцят) вікна. Особливо необхідна вклейка склопакета, якщо у вас громіздка конструкція нестандартних розмірів.

Вклеєний склопакет:

– Підсилює жорсткість вікна ПВХ. Ви отримуєте виріб зі збільшеним на 10-15 років терміном служби;

– Захищає від провисання стулок. Вам не доведеться витрачати час на регулювання стулки, так як профіль з вклеєним склопакетом  – це єдина конструкція, яка не має просвітів і зазорів;

– Зберігає первісну форму. Дає вам можливість вибрати скління різних форм, включаючи округлі, овальні, трикутні та інші;

– Підвищує захист від злому. По периметру вклейки склопакета з’являється додатковий захист від зламу;

– Покращує теплоізоляційні характеристики і герметизацію. Ви менше будете витрачати грошей на опалення і кондиціонування;

– Захищає від шуму. Вас будуть  менше турбувати звуки з вулиці вдень і вночі. До всього цього можна додати можливість заміни деформованого склопакета на новий, якщо в процесі експлуатації в ньому з’являться механічні пошкодження. При виборі вікон і дверей з ПВХ особливу увагу слід приділяти саме склопакету, адже саме ця частина конструкції займає близько 80% всієї площі отвору. Наші менеджери проконсультують Вас, дадуть відповідь на всі питання і допоможуть підібрати найкращий варіант саме для Вас.

Якісний склопакет повинен складатися з п’яти обов’язкових складових:

– Скло;

– Міжскляний простір;

– Дистанційна рамка, що служить для дистанціювання скла в склопакеті і виконує роль каркаса конструкції, а також ємності для абсорбенту.

Для запобігання запотівання склопакетів зсередини в дистанційну рамку засипається молекулярне сито, яке виконує роль абсорбенту.

Герметик – пастообразна маса, яка при висиханні утворює захисний шар, непроникний для води, повітря та хімічних сполук. Від правильного підбору склопакета для пластикового вікна залежить комфорт в будинку: тепло взимку і прохолода влітку, а також тиша в будинку. Звертайтеся до фахівців КОНТИНЕНТ за допомогою при підборі, не забуваючи згадувати про слабкі сторони свого будинку, які хотіли б посилити (холодно, шумно). Віконна конструкція – складний механізм і її необхідно підбирати індивідуально з урахуванням особливостей конкретного покупця.

 

54321
(1 голос. Average 5 of 5)