Дистанційна рамка - один з видів енергозбереження

By 0
1911
Дистанційна рамка - один з видів енергозбереження

Багато виробників сучасних світлопрозорих конструкцій використовують алюмінієві дистанційні рамки при виготовленні склопакетів. Вони забезпечують геометричний розмір і необхідну міцність склопакету, а також служать для поділу скла і одночасно є поглиначем вологи.

З упевненістю можна сказати, що рамка грає роль основного елемента склопакета, так як відповідає за жорсткість конструкції і здатна витримати різні типи навантажень.

На сьогоднішній день ринок диктує все нові і нові вимоги щодо енергозбереження, тому виробник світлопрозорих конструкцій КОНТИНЕНТ пропонує широкий вибір теплих дистанційних рамок, а серед них – гнута дистанційна рамка.

Алюмінієва дистанційна рамка не становить небезпеки для здоров’я, не горить, не має запаху, не містить токсичних і шкідливих для здоров’я компонентів.

Висока якість рамок, забезпечується завдяки використанню професійної лінії накочування заточування і високочастотного зварювального обладнання. На заводі КОНТИНЕНТ рамка виготовляється на найсучаснішому устаткуванні – автоматичному австрійському верстаті для гнуття рамки з чотирьохмісним магазином BSV-4SANK і відповідає всім європейським стандартам.

Наша компанія пропонує Вам широкий асортимент дистанційних рамок:

  • алюмінієві,
  • комбінація алюміній + пластик,
  • нержавіюча сталь + пластик.

Також пропонуємо до вашої уваги гнуті рамки, які мають переваги перед звичайними. Значною перевагою гнутої рамки є те, що розрив є тільки з одного боку, який закривається спеціальним кутом. Простір між склом , який задається шириною теплої дистанційної рамки, може бути заповнений газом – аргоном або криптоном, що є ключовим фактором для забезпечення енергоефективності.

Коли використовуються алюмінієві дистанційні рамки, по контуру склопакета утворюється місток холоду, адже алюміній прекрасно проводить тепло. Цей місток холоду призводить до охолодження уздовж кромки скла.

Теплі дистанційні рамки позбавлені цього недоліку.

Дистанційна рамка покращує термоізоляцію в склопакетах і рекомендується до застосування як для житлових, так і для виробничих приміщень.

54321
(2 голосів. Average 5 of 5)