Профільні системи

Профільні системи пвх

Для кожної ситуації пропонуємо окрему профільну систему

ВІКОННІ профільні СИСТЕМИ

Framex 80

7-камерний ПВХ профіль

Elegant 76

найелегантніший ПВХ профіль

Framex 71

6-камерний ПВХ профіль

Framex 58 Hoffen

4-камерний ПВХ профіль

Eforte

6-камерний ПВХ профіль

ДВЕРНІ профільні СИСТЕМИ

Eforte

вхідна група

Framex 71

вхідна група

Framex 58 Hoffen

вхідна група

Eforte

6-камерний ПВХ профіль,

міжкімнатнa група

Framex 71

5-камерний ПВХ профіль,

міжкімнатнa група

Framex 58 Hoffen

4-камерний ПВХ профіль,

міжкімнатнa група

РОЗСУВНІ ПРОФІЛЬНІ СИСТЕМИ

Eforte

6-камерний ПВХ профіль

Framex 71 “гармошка”

5-камерний ПВХ профіль

Framex 71 похило-розсувна система

5-камерний ПВХ профіль

ДЕКОР

колір ламінації Темний шоколад
колір ламінації зелений світлий
колір ламінації під дерево
колір ламінації зелений темний
колір ламінації Махагон
колір ламінації сірий
цвет ламинации антрацит
колір ламінації Antrazitgrau
Колір профілю може бути стандартно-білим, а може і кольоровим. ПВХ ламінується з одного або двох сторін – за бажанням замовника в потрібний колір ламінації.

БЕЗПЕКА

На жаль, крадіжки залишаються одним з найпоширеніших порушень закону. В Німеччині, за статистикою, крадії незаконно проникають в будинки кожні 2 хвилини. І найчастіше – через вікно.

Ми пропонуємо продукцію, що відповідає трьом міжнародним класам безпеки. З нами ваші вікна убезпечать будинок від незаконного проникнення.

Замовляючи вікно, зверніть увагу на важливі характеристики: скло, фурнітуру, ручку. Або зверніться до наших консультантів, ми допомагаємо правильно підібрати всі комплектуючі.

цапфа Континент
Щоб вікно відповідало вимогам безпеки, всередині воно комплектується спеціальними протизламними зачепами. Їх кількість впливає на клас безпеки вікна. До того ж, протизламна фурнітура обов’язково повинна відповідати вимогам загальноєвропейських норм, а саме директива AhS, стандарт RAL RG 607/13 і стандарт DIN V ENV 1627-1630.
базовий захист вікон Континент

Наші вікна в базовій комплектації вже відповідають 1 класу безпеки (витримає удар плечем, ногою і т.д.), тобто мають одну протизламну цапфу. Це забезпечує зчеплення рами з протизламною планкою. У цьому випадку ваше вікно не постраждає від ударів плечем, або ноги, але це не убезпечить вас від злому за допомогою інструментів.

захист вікон пвх - фурнітура Континент

2 клас безпеки не дозволить зламати ваше вікно за допомогою плоскогубців або викрутки, природно залишиться байдужим до ударів плеча або ноги. Для цього потрібна додаткова комплектація – замовте її.

фурнітура підвищеного класу захисту від злому Континент

Ну а 3 клас – найнадійніший – захистить ваші вікна ще й від таких інструментів як лом або монтування, а значить, зведе до мінімуму можливість проникнення в ваше житло або офіс сторонніх осіб. Наша компанія виробляє вікна такої функціональності. Зробіть правильний вибір, щоб суттєво захистити своє майно.

На заводі “КОНТИНЕНТ” виготовляються вікна різного рівня складності.

Вікна найрізноманітніших форм: звичайні прямокутні, арочні, круглі, трапецієподібні, трикутні або багатокутні. Вони можуть мати купу варіантів за розмірами і по відкриванню.

Вікна ПВХ виконують найважливішу функцію в наших будинках. Крім енергозбереження та звукоізоляції, вікна гарантують безпеку, візуально доповнюють дизайн приміщення. Неважливо: будинок або офіс, треба вибрати таке вікно, яке буде мати весь необхідний функціонал.

Якість готового пластикового вікна залежить від багатьох складових. Правильно обраний віконний профіль – одна з них, але не основна. Часто покупець прирівнює вибір вікна пвх до вибору профілю, але справа не тільки в ньому. Виробництво пластикових вікон і монтаж повинен робити професіонал. Дуже важливо вибрати професійного постачальника , який підбере потрібні матеріали і зробить якісний продукт.

Завод вікон “КОНТИНЕНТ” гарантує високу якість своїх конструкцій. Завод знаходиться в самому центрі України, в місті Сміла Черкаської області, що значно спрощує своєчасне транспортування в будь-який куточок України. Детальніше про компанію можна прочитати в розділі “Виробництво“.

Крім прямокутних білих пластикових вікон, на підприємстві виготовляють конструкції різноманітних форм, кольорів, розмірів і способів відкриття.

Фахівці заводу “КОНТИНЕНТ” проконсультують і допоможуть підібрати ПВХ профіль, склопакет і фурнітуру, щоб ті виконали своє призначення згідно ваших індивідуальних потреб.