Ексклюзивний колір по ЕКСКЛЮЗИВНІЙ ЦІНІ!

By 0
410
Ексклюзивний колір по ЕКСКЛЮЗИВНІЙ ЦІНІ!
Ексклюзивні кольори Континент

Як дизайнери інтер’єру, так і архітектори відзначають, що вікна в темних тонах стали справжнім хітом в модних апартаментах. Вони підвищують престиж інтер’єру та екстер’єру, мають винятково елегантний вигляд.

Темні кольори – це модно, це стильно, це тренд! Саме тому виробник вікон «Континент» пропонує своїм клієнтам спробувати нові кольори ламінації* за спеціальною акційною ціною!

Запрошуємо всіх, хто бажає залишатися в тренді, скористатися акційною пропозицією та придбати вікна в популярних стильних кольорах ламінації зі знижкою до 45%** тільки до кінця 2020 року***!

Кольори ламінації чорний Континент

Абсолютно чорний – колір поза часом та трендами! Ламіновані такою плівкою вікна набувають зовсім іншого естетичного вигляду, ефектно підкреслюють інтер’єр і екстер’єр, дозволяють реалізувати найсміливіші дизайнерські рішення в стилі Loft.

Черешня чорна – це унікальне поєднання сучасного кольору і благородної  текстури дерева. Новий колір спеціально розроблявся для ринку Англії. Сьогодні він – один із перших трендів в Європі.

Кольори ламінації черешня-чорна Континент
Кольори ламінації антрацит піщаний Континент

Антрацит – колір вишуканості, стриманості і гарного смаку. Цей неймовірний відтінок сірого з відблиском вже кілька років є модною тенденцією, і сьогодні, як ніколи, знаходиться на вершині своєї популярності.

Шоколадно-коричневий – смачно названий колір! Недарма психологічне значення коричневих відтінків полягає в заспокоєнні. Цей відтінок одночасно гарний і класично елегантний, строгий і привабливий. ПВХ вікна ламіновані під дерево, кольори яких мають шоколадно-коричневий відтінок, – це продумане рішення і гармонійний дизайн.

Кольори ламінації шоколадно-коричневий Континент
Кольори ламінації чорно-коричневий Континент

У пошуках ненав’язливо дорогого, унікального стилю зверніть увагу на колір ламінації – чорно-коричневий. Поєднання заспокійливого коричневого і елегантного чорного має виграшний та природній вигляд, надихаючи і радуючи око, прикрашаючи  повсякденність.

Унікальна  технологія  Color Shield™  захищає ламіновані плівкою поверхні від нагрівання. Дана технологія забезпечує високу термостійкість і стійкість до атмосферних впливів, що якнайкраще для застосування матеріалу не лише в помірних, а і в жорстких кліматичних умовах.

Ламінація по ексклюзивній ціні Континент

*кольори ламінації, що беруть участь у акції: 55 L чорний, 04L – черешня чорна, 59S – антрацит піщаний, 69L – шоколадно-коричнева, 39L – чорно-коричнева.

**за деталями акції звертайтеся до нашого відділу продажів за тел. 0 800 21 00 21, м. Сміла, вул. Мазура 24/7.

***акція діє до 31.12.2020 р.

54321
(1 голос. Average 5 of 5)