Послуги

наші послуги

доставка

ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Замір

Всі послуги, що надаються при заміні старих вікон на нові (заміри, доставка та монтаж) — повинні виконуватися професіоналами. Від правильності використовуваних матеріалів і якості монтажних робіт залежить якість вікон. Неправильний монтаж ПВХ вікна може зіпсувати найдорожчу конструкцію та зменшити її термін служби.

У компанії «КОНТИНЕНТ» всі види послуг виконують досвідчені працівники, які пройшли якісне стажування. Термін гарантії, який завод дає на свої конструкції, варіюється в залежності від виду монтажу.

Послуга виміру прорізів у нас безкоштовна. Завод «КОНТИНЕНТ» доставляє готові конструкції на спеціально обладнаному транспорті підприємства (адже неправильне транспортування може призвести до пошкоджень).

Спочатку слід визначити габаритні розміри вікна. Для цього за потрібною адресою виїжджає замірник. Замір – відповідальна процедура, тому не варто намагатися робити її власними силами. На етапі вимірів потрібно продумати і обговорити з замірником необхідність монтажу всіх додаткових елементів до вікна, якщо вони будуть (жалюзі, ролети, решітки). Це виключає можливість помилки і дозволяє все передбачити заздалегідь. Монтаж цих елементів завод також може запропонувати.

Коли в процесі ремонту будинку найкраще приступати до монтажу вікон? Краще – на завершальному етапі загального ремонту, щоб не пошкодити готові віконні конструкції. У той же час необхідно пам’ятати, що установка пластикових вікон – теж досить «брудна» робота, в процесі якої, напевно, «утворюється» кілька мішків будівельного сміття.

ДОСТАВКА

«КОНТИНЕНТ» здійснює перевезення замовлених вікон і дверей на спеціально підготовлених (для перевезення цих конструкцій) транспортних засобах. Товар доставляється до місця установки.
Компанія несе повну відповідальність за збереження і цілісність конструкцій аж до моменту приймання конструкції на об’єкті.

ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Для подовження безперебійного терміну служби будь-який виріб має проходити огляд і обслуговування фахівцями. Завод «КОНТИНЕНТ» здійснює гарантійне та післягарантійне обслуговування дверних і віконних конструкцій. При правильному догляді і регулярному обслуговуванні, вікно може прослужити кілька десятків років. Фахівцями «КОНТИНЕНТ» проводиться діагностика, чистка, регулювання, змащення, заміна або установка деталей фурнітури, згладжування подряпин і заливка тріщин на профілі, а також при необхідності ремонт пластикових вікон. При виникненні будь-яких перебоїв в роботі вікон звертайтеся до наших спеціалістів. Але пам’ятайте, що перебої краще попереджати своєчасною обробкою мастилом і регулюванням.