терасні похило зсувні двері з пвх

Терасні
Похило-зсувні
двері з пвх

Масштабна тепла конструкція з пвх. Дозволяє відкривати стулки в трьох режимах: зрушення в бік, паралельне виставлення і нахил

профільні системи

Терасні похило-розсувні двері з ПВХ Framex вигідно відрізняються від подібних конструкцій з іншого матеріалу. Пластикові похило-розсувні терасні двері від заводу “КОНТИНЕНТ” – це підвищена тепло- і звукоізоляція, висока якість, довгостроковість, простота в експлуатації, краса і різноманітність дизайну.

 

Похило-розсувна система дозволяє відкривати ваші двері в двох варіантах:

  1. Ви просто відсуваєте стулку вліво або вправо (як зручно саме вам), і зберігаєте вільним простір навколо відкритих дверей.
  2. Обираєте похиле положення – відкинути ваші двері на мікропровітрювання або звичайне провітрювання, що забезпечить додатковий доступ свіжого повітря.

Framex 71 похило-розсувна система
5-камерний ПВХ профіль

Монтажна глибина – 71 мм

Максимальна ширина ст-пакета – 42 мм

Теплопровідність:
Uw краще значення = 1.05W / м 2 K,

Uw базове значення = 1,6 Вт / м 2 K

Ug – 0.6 W/м2K

2 контури ущільнення

можливість додаткового армування

можливо скління з 3-ним склопакетом

протизламна комплектація, відповідна всім класам безпеки

Переваги розсувної системи

1. Великі розміри

Класичний дизайн і виконання дверей відповідно до ваших побажань щодо розміру і форми. Можливість виготовлення похило-розсувних системи великих розмірів – 6 м. Не дивлячись на свої габарити, стулки-полотна легко ковзають по направляючим і без зусиль відкриваються на провітрювання.

Модель похило-розсувна система Континент
Схема похило-зсувних дверей з пвх Континент
Фунітура похило-зсувних дверей з пвх Континент
2. якісна фурнітура

Плавність при відкритті полотна-порталу забезпечується за рахунок рухомої якісної фурнітури, яка витримує великі навантаження. Зрушення і безшумне відкидання стулок – додатковий комфорт і перевага розсувних вікон або дверей з похило-розсувної системи Framex 71. На неї також можна встановити протизламну фурнітуру.

Зручність експлуатації похило-розсувної системи Континент
3. Функціональність

Зручність експлуатації похило-розсувної конструкції дозволяє встановлювати її як в якості вхідних дверей, так і при склінні балконів і звичайних вікон.

Москитная сетка Континент
4. захист від комах

Москітна сітка повністю повторює розмір отвору, легко переміщується вздовж всієї конструкції і має контур щіткового ущільнення.

ДЕКОР

колір ламінації Темний шоколад
колір ламінації зелений світлий
колір ламінації під дерево
колір ламінації зелений темний
колір ламінації Махагон
колір ламінації сірий
цвет ламинации антрацит
колір ламінації Antrazitgrau
Колір профілю може бути стандартно-білим, а може і кольоровим. ПВХ ламінується з одного або двох сторін – за бажанням замовника в потрібний колір ламінації. Кольори від класичного білого до будь-якого з палітри RAL

ЗАХИСТ ПОРОГА

Алюмінієва накладка на поріг Континент

Особливістю системи є те, що порогом стає віконна рама. Так як вона не призначена для наступання, з комплектом обов’язково повинна йти алюмінієва накладка на поріг, передбачена для профілю Framex 71.

Похило-розсувний спосіб відкривання терасних дверей найбільш популярний в наші дні.

В розрахунок вартості терасних похило-розсувних дверей входить розмір, кількість стулок, колір профілю, варіанти скління, варіанти протизламної фурнітури, варіанти петель для дверей, наявність посиленого армування.

Ми розуміємо, що самостійно досить складно визначитися у всіх цих поняттях. Зв’яжіться з ними у зручний для вас час, і разом з нашими консультантами уточніть деталі.