Розсувні системи

простір без кордонів

розсувні двері

раздвижка коричневая - фото Континент (Смела)
ХІБІ ШИБИ
раздвижка гармошка в спальне - фото Континент (Смела)
ГАРМОШКИ
наклонносдвижная система в ванной - фото Континент (Смела)
похило зсувні

чому розсувні конструкції?

Вибір конфігурацій

Стандартні 2, 3, 4 і 6 панельні двері

великі габарити

Довжина конструкції до 12 м, висота до 3-х

якісна фурнітура

безшумність і простота роботи
Розсувні системи – “портали” – це модна тенденція сучасного світу. Великі скляні вікна і двері відкривають прекрасний вид на навколишній ландшафт, пускають максимум світла в ваш будинок або квартиру, ви отримуєте повну свободу дій. Розсувні двері не мають собі рівних за раціональністю використання і естетикою. Вони є прикрасою будинку, офісу, готелю, ресторану, оздоровчого комплексу, басейну, сауни – в цілому всіх житлових і нежитлових будівель.
схема открывания раздвижки
схема открывания раздвижки

БЕЗПЕКА

На жаль, крадіжки залишаються одним з найпоширеніших порушень закону. В Німеччині, за статистикою, крадії незаконно проникають в будинки кожні 2 хвилини. І найчастіше – через вікно.

Ми пропонуємо продукцію, що відповідає трьом міжнародним класам безпеки. З нами ваші вікна убезпечать будинок від незаконного проникнення.

Замовляючи вікно, зверніть увагу на важливі характеристики: скло, фурнітуру, ручку. Або зверніться до наших консультантів, ми допомагаємо правильно підібрати всі комплектуючі.

цапфа

Щоб вікно відповідало вимогам безпеки, всередині воно комплектується спеціальними протизламними зачепами. Їх кількість впливає на клас безпеки вікна. До того ж, протизламна фурнітура обов’язково повинна відповідати вимогам загальноєвропейських норм, а саме директива AhS, стандарт RAL RG 607/13 і стандарт DIN V ENV 1627-1630.

базовая защита

Наші вікна в базовій комплектації вже відповідають 1 класу безпеки (витримає удар плечем, ногою і т.д.), тобто мають одну протизламну цапфу. Це забезпечує зчеплення рами з протизламною планкою. У цьому випадку ваше вікно не постраждає від ударів плечем, або ноги, але це не убезпечить вас від злому за допомогою інструментів.

защита окон пвх - фурнитура

2 клас безпеки не дозволить зламати ваше вікно за допомогою плоскогубців або викрутки, природно залишиться байдужим до ударів плеча або ноги. Для цього потрібна додаткова комплектація – замовте її.

фурнитура повышенного класса защиты от взлома

Ну а 3 клас – найнадійніший – захистить ваші вікна ще й від таких інструментів як лом або монтування, а значить, зведе до мінімуму можливість проникнення в ваше житло або офіс сторонніх осіб. Наша компанія виробляє вікна такої функціональності. Зробіть правильний вибір, щоб суттєво захистити своє майно.

Окна ПВХ выполняют важнейшую функцию в наших домах, помимо энергосбережения и звукоизоляции окна должны обеспечить безопасность, а также визуально дополнить дизайн помещения. Дом это или офис, важно выбрать такое окно, которое будет иметь весь необходимый функционал.

Качество готового продукта окна зависит от многих составляющих, правильно выбранный оконный профиль, одна из них. Это очень важная, но не основная деталь при выборе пластикового окна. Часто покупатель приравнивает выбор окна к выбору профиля, но дело не только в нем. Производство и монтаж окна должен делать профессионал. Очень важно выбрать поставщика-профессионала, который подберет нужные материалы и сделает качественный продукт.

Континент Окна высокопрофессиональная компания, которая гарантирует высокое качество своих конструкций. Завод находится в самом центре Украины, в г. Смела, Черкасской области, что значительно упрощает своевременную транспортировку в любой уголок Украины. Подробней о компании можно прочитать в разделе “Производство”.
Помимо прямоугольных белых пластиковых окон, на предприятии изготавливают конструкции разнообразных форм, цветов, открываний и размеров.

Специалисты Континент Окон проконсультируют и помогут подобрать ПВХ профиль, стеклопакет и фурнитуру, которые полностью оправдают ваши ожидания и свое предназначение

Есть вопросы?

Наши специалисты готовы ответить на них