Вікна

ПРАВИЛЬНІ
ВІКНА

ІННОВАЦІЇ, ЯКІСТЬ І ДИЗАЙН

Профільні системи ПВХ

Якість готового металопластикового вікна залежить від багатьох факторів. Профіль – тільки один з них. Віконний профіль – це каркас конструкції. Чим міцніший каркас і чим краще підігнані його елементи, тим надійніша конструкція.

Framex 80
7-камерний ПВХ профіль

Монтажна глибина – 80 мм

Максимальна ширина ск-пакета – 54 мм

Теплопровідність:
Uf = 0,93 м2С/Вт
Ug = 1,07 м2С/Вт

Гарантія Континент Вікна - 5 років

Elegant
6-камерний ПВХ профіль

Монтажна глибина – 76 мм

Максимальна ширина ск-пакета – 70 мм

Теплопровідність:
Uf = 1,07 м2С/Вт

Гарантія Континент Вікна - 5 років

Framex
6-камерний ПВХ профіль

Монтажна глибина – 71 мм

Максимальна ширина ск-пакета – 42 мм

Теплопровідність:
Uf - 0,87 м2С/Вт
Ug - 1,6 м2С/Вт

Гарантія Континент Вікна - 5 років

Hoffen
4-камерний ПВХ профіль

Монтажна глибина – 58 мм

Максимальна ширина ск-пакета – 32 мм

Теплопровідність:
Uf - 0,79 м2С/Вт
Ug - 1,8 м2С/Вт

Гарантія Континент Вікна - 5 років

Eforte
6-камерний ПВХ профіль

Монтажна глибина – 84 мм

Максимальна ширина ск-пакета – 56 мм

Теплопровідність:
Uf – 1,05 м2С/Вт
Ug - 1,5 м2С/Вт

Гарантія Континент Вікна - 5 років

ДЕКОР

колір ламінації Темний шоколад
колір ламінації зелений світлий
колір ламінації під дерево
колір ламінації зелений темний
колір ламінації Махагон
колір ламінації сірий
цвет ламинации антрацит
колір ламінації Antrazitgrau

Колір профілю може бути стандартно-білим, а може і кольоровим. ПВХ ламінується з одного або двох сторін – за бажанням замовника в потрібний колір ламінації.

БЕЗПЕКА

На жаль, крадіжки залишаються одним з найпоширеніших порушень закону. В Німеччині, за статистикою, крадії незаконно проникають в будинки кожні 2 хвилини. І найчастіше – через вікно.

Ми пропонуємо продукцію, що відповідає трьом міжнародним класам безпеки. З нами ваші вікна убезпечать будинок від незаконного проникнення.

Замовляючи вікно, зверніть увагу на важливі характеристики: скло, фурнітуру, ручку. Або зверніться до наших консультантів, ми допомагаємо правильно підібрати всі комплектуючі.

цапфа Континент

Щоб вікно відповідало вимогам безпеки, всередині воно комплектується спеціальними протизламними зачепами. Їх кількість впливає на клас безпеки вікна. До того ж, протизламна фурнітура обов’язково повинна відповідати вимогам загальноєвропейських норм, а саме директива AhS, стандарт RAL RG 607/13 і стандарт DIN V ENV 1627-1630.

базовий захист вікон Континент

Наші вікна в базовій комплектації вже відповідають 1 класу безпеки (витримає удар плечем, ногою і т.д.), тобто мають одну протизламну цапфу. Це забезпечує зчеплення рами з протизламною планкою. У цьому випадку ваше вікно не постраждає від ударів плечем, або ноги, але це не убезпечить вас від злому за допомогою інструментів.

захист вікон пвх - фурнітура Континент

2 клас безпеки не дозволить зламати ваше вікно за допомогою плоскогубців або викрутки, природно залишиться байдужим до ударів плеча або ноги. Для цього потрібна додаткова комплектація – замовте її.

фурнітура підвищеного класу захисту від злому Континент

Ну а 3 клас – найнадійніший – захистить ваші вікна ще й від таких інструментів як лом або монтування, а значить, зведе до мінімуму можливість проникнення в ваше житло або офіс сторонніх осіб. Наша компанія виробляє вікна такої функціональності. Зробіть правильний вибір, щоб суттєво захистити своє майно.

КОНФІГУРАЦІЯ

Прямокутні вікна Континент
Багатокутні вікна Континент
Прямокутні вікна №2 Континент
Трикутні вікна Континент
Арочні вікна Континент
Круглі вікна Континент
Круглі вікна Континент
Трапецієподібні вікна Континент
Квадратні вікна Континент

На заводі “КОНТИНЕНТ” виготовляються вікна різного рівня складності.

Вікна найрізноманітніших форм: звичайні прямокутні, арочні, круглі, трапецієподібні, трикутні або багатокутні. Вони можуть мати купу варіантів за розмірами і по відкриванню.

Вікна ПВХ виконують найважливішу функцію в наших будинках. Крім енергозбереження та звукоізоляції, вікна гарантують безпеку, візуально доповнюють дизайн приміщення. Неважливо: будинок або офіс, треба вибрати таке вікно, яке буде мати весь необхідний функціонал.

Якість готового пластикового вікна залежить від багатьох складових. Правильно обраний віконний профіль – одна з них, але не основна. Часто покупець прирівнює вибір вікна пвх до вибору профілю, але справа не тільки в ньому. Виробництво пластикових вікон і монтаж повинен робити професіонал. Дуже важливо вибрати постачальника-професіонала, який підбере потрібні матеріали і зробить якісний продукт.

Завод вікон “КОНТИНЕНТ” гарантує високу якість своїх конструкцій. Завод знаходиться в самому центрі України, в місті Сміла Черкаської області, що значно спрощує своєчасне транспортування в будь-який куточок України. Детальніше про компанію можна прочитати в розділі “Виробництво“.

Крім прямокутних білих пластикових вікон, на підприємстві виготовляють конструкції різноманітних форм, кольорів, розмірів і способів відкриття.

Фахівці заводу “КОНТИНЕНТ” проконсультують і допоможуть підібрати ПВХ профіль, склопакет і фурнітуру, щоб ті виконали своє призначення згідно ваших індивідуальних потреб.

Сьогодні вікна ПВХ є майже в кожному будинку й квартирі. Адже вже багато хто переконався, що вони ефективно утримують тепло в оселі, мають гарну звукоізоляцію, швидко монтуються та зручні у використанні. Завод КОНТИНЕНТ виготовляє широкий асортимент продукції (понад 1000 позицій). Представлені різні види вікон: шумоізоляційні, енергоощадні, багатофункціональні, протиударні, зі шпросами, кольорові (ламінація), а також профіль антрацит в масі, розроблений за власною технологією. Наші вироби відрізняються високою якістю, надійністю, мають всі необхідні сертифікати.

Чому варто купити металопластикові вікна КОНТИНЕНТ?

Продукція виготовляється в м.Сміла Черкаської обл., на високотехнологічному обладнанні, яке дозволяє добитися мінімізації браку при виробництві. У процесі залучений кваліфікований персонал з великим стажем роботи. Вибрати найбільш відповідний варіант для квартири, котеджу, балкона або лоджії, найдешевший або елітний, без посередників і торгових націнок, за ціною виробника Вам допоможуть менеджери відділу продажу. Щирий інтерес до запитів і побажань покупця, готовність знаходити оптимальне рішення навіть для найнестандартніших замовлень – ось характерна риса співробітників заводу КОНТИНЕНТ.

З нашими вікнами гарантовано буде:

НАУШНИКИ Тихіше 

Хороші пластикові вікна, ціна яких перевищує середню, захищають Ваш будинок не тільки від холоду, але і від вуличного шуму. Наші менеджери проконсультують Вас і запропонують кращі варіанти видів склопакетів і профільних систем, які забезпечать тишу в приміщенні.

Лист Улітку прохолодніше 

Завдяки спеціальному покриттю скла відбивається практично 60% енергії сонця. Цей показник в три рази ефективніший стандартного аналога й результат можна сміливо порівняти із захистом від спеки при повністю опущених жалюзях. Виняткові сонцезахисні властивості забезпечують прозорість наших мультифункціональних вікон, не порушуючи при цьому природного освітлення в приміщенні.

тепло Узимку тепліше

У холодну пору року енергоощадні вікна КОНТИНЕНТ перешкоджають втратам тепла. Це відбувається завдяки унікальному покриттю скла, яке відбиває теплову енергію нагрівальних приладів всередину кімнати. Тому приміщення вистигає набагато повільніше. Це дозволяє економити на опаленні до 45% коштів.

Безопасность Безпечніше

Якщо в будинку живе дитина, то потрібно подбати про те, щоб вікна були безпечними. Профіль з екологічних матеріалів не провокує алергію. Захисні замки на вікнах дозволяють дітям спокійно грати на підвіконні, а батькам не турбуватися про них.

КОНТИНЕНТ гарантує високоякісне виготовлення металопластикових вікон, демократичні ціни та професійну допомогу при виборі оптимального варіанту.