Підвіконня

ПІДВІКОННЯ

Правильно підібране підвіконня додасть простору

Підвіконня – невід’ємна деталь будь-якого вікна, воно надає вікну завершений вигляд і виконує естетичну та практичну функції.

Підвіконня, які ми пропонуємо, стійкі до механічних та температурних впливів.

Підвіконня Hoffen

Для облаштування комфортного життя важливі деталі.

Зазвичай, установлюючи вікна, ми часто не думаємо про такі важливі речі, як ручки, підвіконня та інше.

Хоча ми, як експерти, стверджуємо, що підбір та встановлення підвіконня часто є навіть більш складним завданням, ніж вибір і монтаж самого вікна.

Підвіконня Hoffen виробляється за найсучаснішою технологією, що дає змогу відповідати найвищим стандартам якості.

За параметрами підвіконня Hoffen перевищує показники ГОСТу В.2.7-146: 2008! Гарантія – 10 років!

Безпека і екологічність! Технологія виробництва підвіконь Hoffen відповідає високим екологічним стандартам. Не містить формальдегіду!
Міцна основа! У підвіконні Hoffen використовується високоякісний ПВХ-пластик. У складі пластикової дошки використовується інноваційний матеріал Polywood на основі якісного імпортної сировини (Німеччина, США, Бельгія тощо. Конструкція підвіконня Hoffen має особливу структуру з ребрами жорсткості і потовщеними стінками (до 2 мм!). З легкістю витримує вагу людини і навіть більше!
Висока стійкість до подряпин! Товщина плівки – 0,2 мм (Німеччина)!
Велика стійкість до ударів завдяки досконалій рецептурі (НЕ підвищений вміст крейди)!

Стійкість до ультрафіолету (6 – 8 ступінь світлотривкості) десятиліттями забезпечує первинний зовнішній вигляд пластикового підвіконня Hoffen. Сонячні промені через скло пластикового вікна не змінюють ні малюнок, ні колір підвіконня!

Висока термостійкість (від -50 до + 80 ° С)! Рівень займистості – В2.
Абсолютна паростійкість і вологостійкість! Не пропускає вологу (5 годин у воді 70 °С). Тому підвіконня Hoffen можна використовувати в якості відливу, а також ставити в приміщення з підвищеною вологістю (наприклад басейни, ванні кімнати, кухні)!
Пил, плями від вина або кави, малюнки фломастером та олівцями повністю прибираються м’якою вологою тканиною. Покриття підвіконня Hoffen стійке до кислотно і хлорвмісних миючих засобів!
Підвіконня hoffen №2 Континент
Підвіконня hoffen Континент
Werzalit Континент

Werzalit

Якість найвищого рівня. Виготовляється з якісної деревної стружки хвойних і листяних порід дерева з додаванням полімерних смол. Підвіконня являє собою монолітну плиту, яка не має порожнин. Тому воно досить важке і надійне. Підходить для експлуатації з підвищеними навантаженнями. Підвіконня може служити в первозданному стані кілька десятків років.

Широка гама декорів підвіконь Werzalit дозволяє підібрати підвіконня практично під будь-який інтер’єр.

 Möller

Належить до середньої цінової категорії. Виготовляється методом екструзії з деревної муки і ПВХ. Володіє високоякісною поверхнею завдяки ламінуванню. Підвіконня тепле і приємне на дотик. Легке у догляді. Витримує серйозні навантаження. 

Moller Континент